נעלי מורן
עגלת הקניות שלי
0 פריטים|0.00 ש"ח
קטלוג מוצרים
נעלי נשים
קולקציה חדשה
סנדלי נשים
כפכפי נשים
נעליים נשים סגורות
מגפיים לנשים
רפידה נשלפת
נעלי עקב
נעלי גברים
סנדלי גברים
כפכפי גברים
נעלי גברים סגורות
מגפי גברים
קולקציה חדשה
אלגנט
סדרות
סדרה 100 סדרה 300
סדרה 400 סדרה 500
סדרה 700 גברים סדרה 800
סדרה 900 סדרה 6000 - נעלי עקב
סדרה 7000 סדרה 9000
סדרה 10 סדרה 600
סדרה 2000 סדרה 1000
סדרה 500 carol סדרה 8000 kely
סדרה 6050

נעליים אורטופדיות

על היתרונות של נעליים אורטופדיות

לעתים נדמה שלמושג נעליים אורטופדיות אין תדמית חיובית. זה יכול להיות כתוצאה מהתפיסה שלא מדובר בשיא האופנה, אולי כי אין הרבה מגוון של נעליים מהוסג הזה, אולי כי זה נתפס כמשהו רפואי או טיפולי.
למעשה, נעליים אורטופדיות, או נעליים ששמות דגש קודם כל על הנוחות והבריאות, הן מתנה משמים לאנשים הסובלים מבעיות כרוניות של כאבי רגליים או גב.

נעליים אורטופדיות בימינו אינן זהות לנעליים האורטופדיות בעבר - לא מבחינת הסגנון ולא מבחינת דרכי הייצור. חברות ויצרני נעליים רבים לוקחים יותר ויותר בחשבון את הצד הבריאותי, והמודעות לנושא הפכה את הנעליים האורטופדיות לנגישות יותר, יפות יותר, אופנתיות יותר. נעליים נוחות לגברים של נעלי מורןהמהפך בתפיסה של היצרנים מאפשר לאנשים גם להרגיש טוב וגם להיראות טוב.

היתרונות של נעליים אורתופדיות

רוב סוגי הנעליים שניתן לרכוש כיום לא מספקות תמיכה נאותה לגוף. רוב תשומת הלב הינה על סטייל ותדמית ופחות על בריאות ונוחות. נעליים אורטופדיות לוקחות בחשבון קודם כל את התמיכה הנכונה לרגל ולגוף - הן מסוגלות לתמוך בו זמנית הן בעקב והן בקשת של כף הרגל, וכך להפחית כאב כרוני בכפות הרגליים לדוגמה, ולמזער את הסיכוי להתפתחות מחלות כרוניות אחרות באזור הקרסול.

מדי יום אנו מפעילים לחץ רב על הרגליים, אם בהליכה ואם בריצה. גם מי שאינו סובל מבעיות כרוניות של כאב באזורים אלו, עלול להרגיש מדי יום עייפות וכאבים ברמה כזו או אחרת.
מבנה הכרית של הנעליים האורטופדיות והתמיכה שהן מספקות הופכות את פעולות ההליכה והריצה לפחות מזיקות והרבה פחות כואבות.
נעליים אורטופדיות מיוצרות באופן כזה המעודד את זרימת הדם אל כפות הרגליים. כאשר הדם בגוף זורם כמו שצריך, נראה פחות מקרים של נפיחות, בצקות, שלפוחיות ושאר בעיות הנוצרות מחוסר זרימת דם מספקת.

רוב יצרני הנעליים הרגילות אינם לוקחים בחשבון את בריאות כף הרגל, אלא שמים דגש רב יותר על הפן הטרנדי והמכירתי. כך, באחוז גדול של מותגי הנעליים הידועים אין תמיכה ראויה או ריפוד נכון. כתוצאה מכך, בסופו של דבר רוב האנשים מוצאים את עצמם עם בעיות ברגליים ואלה שכבר סובלים מבעיות כאלה, המצב שלהם עשוי להחמיר.

נעליים אורטופדיות, ובכלל נעליים שלוקחות בחשבון קודם כל את הנוחות ובריאות הגוף, עושות בדיוק את ההפך: הן גורמות להליכה או לריצה להיות נוחות יותר. כואבות פחות. הן בנויות בצורה כזאת המקטינה בעיות נפוצות ברגליים ומספקות פתרון למי שכבר סובלים מהן.

כיום, כתוצאה מעליית המודעות בנושא בריאות כף הרגל, נעליים אורטופדיות הן אטרקטיביות יותר, קלילות יותר, ומאפשרות לשלב נוחות וסגנון בעת ​​ובעונה אחת. נעליים אורטופדיות ונעלי נוחות יכולות להיות נחמה גדולה לאנשים הסובלים מכאבים כרוניים ברגל וגב, ולהסתובב על הרגליים כל היום מבלי להצטער על כך אחר כך בלילה.

נסו את נעלי מורן המשלבות נוחות מירבית ואופנה עכשיווית

  מגפיים לנשים | נעלי עקב | נעלי נשים | נעלי גברים | מרכז מידע | נעליים אורטופדיות | מפת האתר | צור קשר  
       אופטיוויז שיווק באינטרנט     מסחר אלקטרוני Signed by
 גרפיקת פתרון